Statystyczny przestępca w Danii to Arab

Przestępcy z Danii

Szwedzka gazeta Metroexpress skompilowała listę najczęściej występujących imion przestępców. Wszystkie miejsca w TOP 10 zajmują Mohamedowie, Alladynowie, Abdullahowie i inni bohaterowie Baśni Tysiąca i Jednej Nocy.

imiona przestępców

Dziennik Metroexpress (odpowiednik Metra w Polsce) skompilował najpopularniejsze imiona przestępców, skazanych w latach 2008-2012. Co za niespodzianka, wszystkie imiona w TOP 10 są arabskie! Jeżeli spotkasz na ulicy Allę (Alladyna), Abdullaha albo Mahometa, to jest duże prawdopodobieństwo, że będzie chciał zabrać ci portfel. Co więcej, jest to szokujące biorąc pod uwagę, że imigranci stanowią tylko ułamek populacji i w dalszym ciągu, jeszcze dominują nad nimi, przynajmniej ilościowo, rodowici Duńczycy. Na liście kobiet w TOP 10 pojawiają się również sami imigranci, jednak dominują tam kobiety z Bałkan i dawnych państw ZSRR, takie jak Natasza, Siewda i Wiesna. Są one jednak skazywane za mało poważne przestępstwa, głównie kradzieże w sklepach. Jednocześnie są one jednak statystycznie rzadziej skazywane niż etniczni Duńczycy.

Dania także nie ma już kontroli nad wieloma miastami, opanowanymi przez gangi młodocianych przestępców pochodzenia arabskiego, którzy nie boją się policji. Ulice Danii wyglądają dzisiaj tak:

Weźmy pod uwagę, że to podsumowanie dotyczy sprzed wielkiej, obecnej fali wędrówki ludu, a co będzie działo się wkrótce? Ten mały kraj zostanie pochłonięty chaosem i falą bezprawia, na którą nie będzie już ratunku. Nie ma żadnej woli politycznej aby powstrzymać przestępców od demontażu własnego kraju, a rachityczne rozwiązania takie jak kontrola paszportów na granicy nie sprawi, że kraj zostanie uratowany. Dla Duńczyków jest już za późno, ale najgorsze dopiero przed nimi.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

samolocik z niespodzianką
Poprzedni artykuł

Zabawkowy samolot F-16 sprzedawany na Amazonie zamiast odgłosów odrzutowca odgrywa islamskie modły

czeszki porwane
Następny artykuł

Czesi zapłacili 6 milionów dolarów terrorystom z Pakistanu