Na Reddicie trwa festiwal nienawiści wobec Polaków

Popularny „tolerancyjny i lewicowy” portal społecznościowy Reddit wylał tysiące komentarzy pełnych nienawiści wobec Polaków, pod artykułem o strefach wolnych od LGBT, opublikowanym przez Vice. Użytkownicy życzą Polsce najechania przez Niemcy i przywołują tradycyjne „mordowanie Żydów przez Polaków”. Artykuł z Vice otrzymał 60 tysięcy plusów, ogromną liczbę nawet jak na Reddit i 6 tysięcy komentarzy, z których kilka przytoczone zostają poniżej. Są one wyborem nienawiści tolerancyjnych i postępowych Amerykanów do Polski – i pokazują jak postrzegany jest kraj za granicą. Te komentarze nie są jednostkowe i każdy z nich jest podbity dużą ilością punktów, użytkowników ochoczo przytakujących tym błyskotliwym opiniom. Oto co użytkownicy piszą o Polsce, życząc Polakom anihilacji:

Powinniśmy zadzwonić do Niemiec, aby rozprawiły się z tym problemem.

A jednocześnie nie można zapominać o zbrodniach Trzeciej Rzeszy Polskiej:

To stare gówno szukania kozłów ofiarnych „Ci bezbożni geje są sprawcą naszych problemów”. Przypomina mi to mentalność Polaków, przyzwyczajonych do mordowania Żydów podczas drugiej wojny światowej.

wypedzenie

Wypędzenie Żydów opłaciło się Polsce, więc czemu nie mieliby spróbować i tego?

Niektórzy nawet czują się zawstydzeni swoim (zapewne wyimaginowanym) polskim pochodzeniem:

Jako naród zdziesiątkowany przez rasizm i nacjonalizm, to z całą pewnością najbardziej rasistowskie i nacjonalistyczne huje na świecie. Czuję wstyd z powodu bycia etnicznie spokrewnionym z tym narodem.

Wielu w swojej ignorancji porównuje Polskę do krajów arabskich, w których homoseksualizm karany jest śmiercią:

Tak jak Saudyjczycy i kilka podobnych miejsc?

iran

Wieszanie gejów w Iranie, transmitowane zresztą tam w telewizji.

Skąd bierze się ten festiwal spierdolenia?

Dlaczego ludzie z drugiego końca świata mają tak ogromny ból dupy o sprawy, które kompletnie ich nie dotyczą ? Dla internetowych punktów użytkownicy zrobią wiele, prześcigając się w popisie głupoty i nienawiści, niezależnie od tego, czy jest to Facebook, Reddit czy Youtube. Współczesna kultura internetowego wojownika klawiatury umożliwia kompensowanie sobie niepowodzeń w prawdziwym życiu poprzez próbę zabłyśnięcia na anonimowym forum internetowym, choćby na 5 minut. Większość z tych komentarzy jest zupełnie idiotyczna i nie tylko z powodów ideologicznych, ale całkowitej ignorancji jaką popisują się amerykańscy internauci, snując fantazję o tym jak Polska wyjdzie z Unii Europejskiej, albo opowiadając jakieś bajki geopolityczne, które świadczą o tym, że nie potrafiliby wskazać Polski na mapie.

Pełen wpis możecie zobaczyć tutaj:

More Than 80 Polish Towns Have Declared Themselves 'LGBTQ-Free Zones’: The European Parliament just voted to condemn the practice and demand the Polish government revoke the symbolic declarations. from worldnews

3 Comments

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

mikolaj morderca
Poprzedni artykuł

Microsoft usuwa czapkę Świętego Mikołaja bo to obraziło Żyda

komunizm biblia chiny
Następny artykuł

Chiny napiszą od nowa Biblię, "żeby pasowała do socjalistycznych wartości"