Zabawkowy samolot F-16 sprzedawany na Amazonie zamiast odgłosów odrzutowca odgrywa islamskie modły

samolocik z niespodzianką

Kiedy amerykański 3-latek otworzył swój gwiazdkowy prezent, okazało się, że coś jest naprawdę z nim nie tak. Zamiast odgłosów myśliwca wielozadaniowego mały głośniczek nieoczekiwanie odegrał coś zupełnie innego…

Z głośnika poleciała nieoczekiwanie… islamska modlitwa. Dystrybutor, firma WolVol zwala winę na chińską fabrykę u której zamówiła zabawkę. Wujek chłopca powiedział, że „te dźwięki brzmią dość dziwnie” i poszedł z zabawką do mediów. W telewizji powiedział, że brzmiało to jak islamska modlitwa. Gdy dziennikarze poszli z nią do amerykańskiego przewodniczącego lokalnej wspólnoty muzułmanów, okazało się, że to muzułmańska modlitwa odmawiana podczas pielgrzymki do Mekki. „To bardzo źle, bardzo bardzo źle.” – powiedział im Nadeem Israr.

Poniżej można zobaczyć także materiał filmowy mahometańskiego samolocika:

Jak to możliwe? Czy Chińczyk złośliwie podmienił melodyjkę w pamięci mikrokontrolera? No niezupełnie, po prostu Arabowie zamawiają masowo zamawiają takie ścieżki dźwiękowe do zabawek, indoktrynując dzieci od najmłodszych lat.

Na Amazonie możemy też przeczytać ciekawe recenzje tej zabawki – użytkownicy nie odpuścili:

zabawka amazon

Straszne bliskowschodnie odgłosy! Nie kupujcie!

Bardzo głośne bliskowschodnie odgłosy i muzyka. To bardzo nie-amerykański produkt. Oczekiwałam odgłosów odrzutowca, NIE TEGO! Poza tym zabawka jest brudna. Odsyłam jak tylko znajdę pudełko!

Ocena: 1/5 gwiazdek

Niezłe przesłanie pokoju

Słyszałem, że niektórzy dostali tą zabawkę z odgłosami bliskowschodniej modlitwy, zamiast hałasu odrzutowca albo odgłosu bombardowania. Myślę, że osoba która w fabryce dodała modlitwę do bombowca powinna dostać 5 gwiazdek i transport do najbardziej pokojowego miejsca na ziemi!

Ocena: 1/5 gwiazdek

Wspaniałe do celów religijnych!

Chciałem przekonwertować mojego 3-letniego syna na Islam od dłuższego czasu, ale nie mogłem go zmotywować. Ta zabawka jest do tego świetna, ma modlitwę z Koranu po Arabsku i jest wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Jakość jest dobra, zabawka jest z plastiku i kolor jest świetny. Dziękuję za przeczytanie tego i Allahu Akbar!

Ocena: 5/5 gwiazdek

A czy wy też byście chcieli dostać taki samolocik pod choinkę?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Saudowie konfiskują podrabiany mocz wielbłąda
Poprzedni artykuł

Saudyjski sklep z podrabianym moczem wielbłąda zamknięty

Przestępcy z Danii
Następny artykuł

Statystyczny przestępca w Danii to Arab