Wielka bijatyka imigrantów w hali Taekwondo w Grecji

W olimpijskiej hali odbyła się wczoraj wielka bijatyka na kilkuset imigrantów. Powodem były haracze jakie Marokańczycy chcieli ściągać od innych muzułmanów. Policja zatrzymała 100 osób.

Teakwon-do to narodowa sztuka walki Korei, popularna w Azji i jedna z dyscyplin olimpijskich. Hala Taekwon-do w miasteczku Palio Faliro była wybudowana na olimpiadę w Atenach w 2004 roku, która oczywiście jak wiele inwestycji w Grecji, była wielkim przekrętem, na którym wzbogacili się lokalni oligarchowie i od 10 lat stoi pusta, dlatego zakwaterowano w niej imigrantów.

W niedzielę, grupa rosłych i niebezpiecznych Marokańczyków próbowała wymusić haracz od imigrantów z innych narodowości i oczywiście tradycyjnym zwyczajem Bliskiego Wschodu wybuchła wielka kłótnia i potężne mordobicie, w rezultacie którego zostało zatrzymanych 100 osób. Ci, którzy nie chcieli zapłacić Marokańczykom, mieli dostać w mordę, albo opuścić ten obiekt. Bitwa była potężna i widowiskowa, myślę, że dużo ciekawsza niż zawody olimpijskie które rozgrywały się tam 11 lat temu. Imigranci zdewastowali cały obiekt, napierdalając się krzesłami, kijami, elementami mebli. Stłukli wszystkie szyby i zdemolowali halę, zostawiając niewyobrażalny syf.

Wolontariusz który był tam następnego dnia zamieścił zdjęcia jak wyglądała hala po przejściu tej bliskowschodniej dyskusji:

1

2

3

4

5

6

Jednocześnie imigranci są niezadowoleni z warunków w jakich mieszkają. 36-letni Mohammad powiedział agencji AFP, że nie mają nawet ciepłej wody. Razem z kumulacją coraz większej liczby imigrantów będzie wzmagać się ich agresja i wkrótce zamieszki przeniosą się na ulice. Niedługo w Polsce?

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

ropa z izraela
Poprzedni artykuł

Izrael - największy kupiec ropy ISIS

Wojna z terrorem w Danii
Następny artykuł

Duńska policja w rozsypce: Dżihad i imigranci już rozsadzają państwo