Islamski chłopczyk grozi Obamie, „Zapłać podatek psie, albo utniemy ci głowę”

chlopczyk-podatek-arab

W nagraniu wypuszczonym do sieci przez ISIS 10-latek o nieznanym nazwisku i z ładnymi loczkami, uzbrojony w granatnik rakietowy grozi ścięciem „Brudnej głowy psa Rzymu Obamy”

Chłopiec mówi, że prezydent USA śni, jeśli myśli, że amerykańscy żołnierze zajmą ziemię kontrolowaną przez tzw. Państwo Islamskie.

Z jednym palcem w górze – sygnałem ISIS ostrzega: „Obudź się ze snu i zapłać dżizję (podatek od niewiernych) w pokłonie, albo miecze kalifa zetną twoją brudną głowę”.

Dziecko ubrane w mundur wojskowy nazywa Obamę „Psem Rzymu”, co znaczy że jest sługą Watykanu (Arabowie nie odróżniają różnych wyznań chrześcijańskich od siebie).

„Jeśli myślisz, że twoi żołnierze wejdą do ziemi kalifa i zabrudzą ją swoim brudem, to chyba śnisz” – mówi chłopiec nazywany „niedźwiadkiem kalifatu”.

Film kończy się obrazem motorówki która płynie przez wodę – pewnie odnosi się to do podróży przez Atlantyk i groźby, że Ameryka zostanie ponownie zaatakowana przez terrorystów. Czy wkrótce Stany Zjednoczone doczekają się nowych ataków? Oby nie, ale butność arabskich terrorystów jest dzisiaj znacznie większa niż za czasów Obamy bin Ladena.

Film udostępniony przez angielski tabloid Daily Mail można zobaczyć poniżej:

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

zalando
Poprzedni artykuł

Zalando – ulubiony sklep internetowy imigrantów

albanczyk
Następny artykuł

Wiadomo dlaczego pobili się uchodźcy w Niemczech