Wiadomo dlaczego pobili się uchodźcy w Niemczech

albanczyk

Uśmiechnięty zatrzymany Albańczyk – typowy „uchodźca”

W Brunszwiku poszło o skradziony telefon, a w Hamburgu z powodu Albańczyków którzy pobierali haracz za korzystanie z pryszniców. Zorganizowana przestępczość w obozach.

Przedwczoraj doszło do dużych bójek w dwóch niemieckich obozach i jak twierdzi policja, w Hamburgu pobiło się ze sobą 30 Afgańczyków i Albańczyków, uzbrojonych w metalowe pręty, które wyrwali z łóżek.

W Brunszwiku było jeszcze gorzej, bo pobiło się 300 do 400 Algierczyków i Syryjczyków. Świadkowie widzieli również, jak jeden z „uchodźców” miał pistolet, ale policjanci mimo użycia psa tropiącego nie znaleźli broni. Tylko 3 osoby zostały zatrzymane.

Dziennikarze z lokalnego Hamburger Morgenpost twierdzą, że bójka w Hamburgu poszła o prysznice, które zajęli Albańczycy i do których dostęp oferowali za opłatą. Rezultatem była bijatyka, w której imigranci pobili się przy pomocy metalowych prętów. Następnie Afgańczycy podpalili materac i wrzucili go do namiotu z Albańczykami, wywołując pożar który musiała gasić straż pożarna.

Dzisiaj prysznice, a jutro co? I co właściwie robią Albańczycy w obozie dla uchodźców? Ostatnia wojna jaka toczyła się w tym europejskim kraju była Drugą Wojną Światową.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Poprzedni artykuł

Islamski chłopczyk grozi Obamie, „Zapłać podatek psie, albo utniemy ci głowę”

Następny artykuł

Miejski szpital w Rumunii - galeria