Słowacka policja złapała wreszcie 'Fekalnego upiora’

miss Słowacji 2014

Lucia Semankova – Miss Słowacji 2014

Anonimowy mieszkaniec Bratysławy zadzwonił na policję, gdy tylko zobaczył podejrzanego mężczyznę na przystanku autobusowym, umazanego w kale. Miał rację – słyszał wcześniej, że policja poszukuje „Fekalnego Upiora”, jak nazwały go lokalne media. Podczas tzw. okazania, wszystkie kobiety będące wcześniej ofiarami nietypowej napaści, wskazały na tego samego przestępce. Po przesłuchaniu i konfrontacji z jedną z ofiar, mężczyzna przyznał się do wszystkiego.

Napastnik wybierał zazwyczaj osamotnione młode kobiety, czekające nocami na przystanku autobusowym, napadał je i smarował im twarze kałem, ewentualnie sikał na twarz. Od maja tego roku napadł tak łącznie 5 kobiet, to lepsze niż program Rodzina 500+. Słowacka policja aresztowała zatrzymanego i prowadzi śledztwo w tej sprawie.

Żeby było jeszcze ciekawiej, jest to syn najważniejszego słowackiego generała w NATO – Pavla Macko.

pavel macko

Smutny Pavel Macko – Dowódca Połączonego Centrum Szkoleniowego NATO, sztabowiec z Afganistanu

Generał nie zaprzecza temu co się stało, wypowiadając się dla dziennika „Cas” („Czas”):

„Jest to dla całej naszej rodziny bardzo trudna sytuacja. Myślę, że gorszego momentu, niż teraz, wcześniej nie doświadczyłem. Są momenty, że nie życzą tego naprawdę nikomu. I jest mi przykro. Jako ojciec, chcę przeprosić za mojego syna. Ale jest dorosły i będzie ponosić konsekwencje za swoje czyny.”

Słowacja – kraj pełen wrażeń!

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

nastolatki
Poprzedni artykuł

Białe 'nastolatki z plakatu' ISIS są już martwe

koran
Następny artykuł

Badanie: Islam to naprawdę najbardziej brutalna religia świata