Białe 'nastolatki z plakatu’ ISIS są już martwe

nastolatki

Przed…

Rok temu bulwersującym wydarzeniem była ucieczka dwóch białych nastolatek z Austrii do Syrii, aby tam stać się 'dziewczynami islamistów’. Były to 16 i 17-latka mieszkające w Wiedniu pochodzenia bośniackiego. Ich rodzina uciekła przed wojną na Bałkanach w latach 90., ale one same urodziły się już w Austrii. Kalifat tak zafascynował i wciągnął naiwne i głupie dziewczyny, że postanowiły stać się dobrymi islamskimi żonami i zamieszkać z terrorystami, wyjeżdżając do Syrii. Islamiści wykorzystali je także jako ikony do rekrutacji kolejnych naiwnych europejek, publikując zdjęcia z nimi w serwisach społecznościowych. Kobiety publikowały swoje zdjęcia w islamskich strojach, a także fotografowały się z kałasznikowami. Ludzie, ja wszystko rozumiem, ale głupota też ma swoje granice. To prawdziwa szalona miłość nastolatek.

dziewczynki

Po…

Nigdy nas nie znajdziecie

„Nigdy nas nie znajdziecie”. Takie zdjęcie zamieściły na Instagramie po przyjeździe do Syrii i okazało się to prawdą – nikt ich już nie odnajdzie.

Oczywiście wyszło jak zwykle – kilka miesięcy później dziewczynki skontaktowały się z mamą, płacząc, że chcą do domu, bo jest tam za dużo gwałtu i przemocy. Policja austriacka, we współpracy z służbami tureckimi starała się zorganizować ich ucieczkę, ale dzisiaj ONZ ujawniło, że to już na nic.

Jedna z dziewczynek została pobita na śmierć przy próbie ucieczki, a druga zaginęła bez wieści – jeżeli żyje, to pewnie jest teraz gwałcona na pustyni. Obie zostały zwerbowane do ISIS przez wiedeńskiego radykalnego imama Ebu Tejmę, który przebywa teraz w więzieniu pod zarzutem terroryzmu. Ciekawe ilu jeszcze takich imamów uprawia religię pokoju w tysiącach europejskich meczetów? Ta i wiele takich samych historii powinna być ostrzeżeniem dla wszystkich kobiet spółkujących z islamskimi fundamentalistami.

Źródło: Telegraph

6 Comments

    • Dokladnie 😉 Dwie, tepe sraki mniej. A ja myslalem ze selekcja naturalna w dzisiejszych czasach już nie funkcjonuje, a tu proszę ^^

  1. propaganda „islamofobii” czyli zakaz krytyki islamu, promowanie bajeczek o alladynach i cudach-przepychach bandytabii sadystyjskiej, pokazywanie nakazu zakrywania się aby cię nie zgwałcili jako coś uroczo-egzotycznego to wszystko musiało się tak skończyć. najpierw wybiela się zbrodniczą ideologię a potem wielki szok, że naiwne dziewczyny dają się na to nabrać i kończy się to tragedią? szczyt hipokryzji.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Amazon hajluje
Poprzedni artykuł

Amazon obkleił metro nazistowskimi symbolami i wk...wił mieszkańców

miss Słowacji 2014
Następny artykuł

Słowacka policja złapała wreszcie 'Fekalnego upiora'