Chińczycy stworzyli aplikację w technologii Blockchain która zmierzy lojalność wobec Partii

Nowa aplikacja uruchomiona właśnie w Chinach umożliwia członkom Komunistycznej Partii Chin wyznanie przywiązania i lolajności do władzy poprzez zapisywanie powodów z jakich zapisali się do partii, a wszystko to będzie przechowywane w bezpiecznych, publicznie dostępnych, transparentnych i niemożliwych do zmiany łańcuchach Blockchain.

Aplikacja nazywa się Lian Shang Chuxin co znaczy Łańcuch Aspiracji (jak Blockchain, 'Łańcuch Bloków’). Porównuje się ją do innej aplikacji „Ucz się Silnego Państwa Xi”, narzędzia które promuje nauki pierwszego sekretarza Xi Jinpinga na smartfony, na zachodzie nazywanego „Prezydentem”.

xi jinping

Xi Jinping

Co nie powinno być zaskakujące, platforma została uruchomiona przez organ prasowy partii „Dziennik Ludowy”. Choć oficjalnie handel kryptowalutami jest w Chinach zakazany i giełdy nie mają prawa tam funkcjonować, to ze względu na naturę kryptowalut i tak Chiny pozostają największym rynkiem, a władze zastanawiają się nad wdrożeniem własnej „oficjalnej” kryptowaluty, która ma być wypuszczona przez Ludowy Bank Chin.

legitymacja komunistycznej partii chin

Legitymacja Komunistycznej Partii Chin

parlament Chin

Podział miejsc w parlamencie Chin. Komunistyczna partia Chin liczy 89 milionów członków i ma 2119 miejsc (71%) w parlamencie liczącym 2980 miejsc (reszta to partie fasadowe, np. partia o dziwnej nazwie Demokratyczne Przymierze dla Zwiększania Dobrobytu i Postępu w Hongkongu).

Aplikacja Lian Shang Chuxin ma stać się rodzajem wirtualne kapsuły czasu, w której przechowywane będą wiecznie myśli członków partii. Wiecznie, albo do czasu aż nie spłoną chińskie serwery podtrzymujące blockchain, wymagający dostarczania ciągłej mocy obliczeniowej dla funkcjonowania. Te myśli będą potem odczytywane na rocznicach powstania Partii oraz na „Partyjnych urodzinach” członków, obchodzonych w dniu rocznic przyłączenia się do partii.  Wszystkiego najlepszego towarzysze!

chinscy

Chińscy towarzysze rozstrzeliwują przeciwników politycznych strzałem w serce od tyłu. Reżim chińskich komunistów należy do najbardziej krwawych na świecie i pociągnął za sobą do dziś 60 milionów ofiar.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Chinese church
Poprzedni artykuł

Chińczycy ukarali kościół mandatem za "złą wersję Biblii" i spalili księgi

narkoman usa
Następny artykuł

Średnia długość życia Amerykanów spada już trzeci rok pod rząd