Arabowie znowu zabijają bociany

Prymitywna kultura przemocy połączona z dostępem do broni palnej może skutkować tylko jednym – masowym zabijaniem ptaków wędrownych, które emigrują do północnej Afryki żeby schronić się przed zimą. Podróżuje tam ponad 100 gatunków, takich jak kaczki, mewy i bociany, jednak wiele z nich nie wróci już do Polski. Bocian jest łatwym celem – jest duży, spokojnie brodzi na dwóch nogach, szukając w trawie myszy i żab, do tego łączy się w stada. Z tego powodu strzela się do niego masowo dla zabawy, ponieważ w Północnej Afryce mało jest intelektu, a za to dużo dwóch rzeczy: wolnego czasu oraz broni palnej. Za oknem zrobiło się już trochę zimo, a Google opublikowało dzisiaj takie ładne logo. Jak na to patrzę, to wydaje mi się, że bocian spokojnie mógłby być w godle Polski – równie majestatyczny ptak jak orzeł:

bociany - logo google

Postanowiłem sprawdzić jak to teraz wygląda. Google Translate jest nieocenionym przewodnikiem po arabskich forach internetowych i oto co znalazłem w arabskim internecie:

Strzelanie do bocianów

Brawo Mohamed, dobre polowanie!

Polowanie na bocianie

Profesjonalny myśliwy na osiołku.

Zabijanie bocianów

Bracia ustrzelili „3 albo 4” bociany. Nie mieli jednak odwagi żeby pokazać twarze.

Zabijanie bocianów

Zabijanie bocianów

Wspaniała zdobycz Ahmed!

Przepis na bociana

Mmm, pyszne bocianie piersi! Cytując dzielnego myśliwego z arabskiego forum który zrobił to zdjęcie: „Dziwny smak, bardzo miękkie, 0% smrodu”. Ponieważ jednak są to ludzie bardzo religijni (i jak wiadomo – szanują życie), od razu na tym forum rozpętała się gównoburza pod tytułem: „Czy bocian to czysty ptak, którego pozwala jeść Koran”. 30 postów dalej pełnych kłótni i cytatów z Koranu, uczestnicy dyskusji nie doszli do jednego zdania i moderator zamknął dyskusję (a chodziło o to, czy bocian je padlinę – bo jak je, to nieczysty i nie można go zjeść).

bocian

„Piękny strzał Mahmud!”

Dzielni młodociani Arabowie nakręcili nawet film jak strzelają do bocianów, z piękną arabską muzyką haram. Film ma tytuł „Polowanie na bociany” i ma mało odsłon, ale z pewnością pomożecie teraz jego autorowi je nabić 🙂 W kanonadzie wystrzałów słychać również zwyczajowe okrzyki wskazujące na pogardę dla życia: „Allah Akbar!” – „Bóg jest wielki!”. Stylistyka zupełnie jak filmy propagandowe „Państwa Islamskiego”!

Po takich filmach można przekonać się, jak wiele przemocy i pogardy dla życia jest skumulowane w tych ludziach, którzy później z taką samą ochotą zabijają już tym razem ludzi. Pewnie wielu z tych dzielnych karabinierów siedzi dzisiaj w jakiejś sali gimnastycznej w Hamburgu albo w Monachium i czeka na dokumenty, które pozwolą im zaprowadzić swoją kulturę, tym razem już w Europie.

Jak można pogodzić lewicową wrażliwość na los arabskich imigrantów z kulturą brutalnej destrukcji natury, która stoi w sprzeczności z zielonymi ideałami tych samych nowoczesnych marksistów? No nie wiem, to jeden z wielu ideologicznych paradoksów tej współczesnej myśli europejskiej, którego nawet najtęższe lewicowe intelekty nie są w stanie rozwiązać.

Ekologiczni aktywiści założyli nawet stronę na Facebooku „Stop hunting crimes in Lebanon”. Tam również można obejrzeć zdjęcia młodzieniaszków z nowego już sezonu myśliwskiego 2015 którzy na Facebooku publikują swoje zdjęcia z zastrzelonymi czaplami i bocianami. Internauci stworzyli nawet petycję, pod którą podpisało się 50 tysięcy osób, ale na Facebooku to można zrobić zdjęcie obiadu, a nie osiągnąć cel. Jedynie zdecydowana pogarda dla tego prymitywnego zachowania i polityczny i gospodarczy nacisk na państwa arabskie które przecież są członkami międzynarodowych organizacji ekologicznych może wywołać efekt. Zamiast tego mamy jednak – ale dzisiaj Europa jest słaba i nie prowadzi już sprawiedliwej polityki siły, dlatego przychodzą Ci, którzy to skutecznie wykorzystają i wydoją stary kontynent.

14 Comments

 1. Bardzo mi żal bocianów, czapli i innych naszych pięknych ptasich braci i sióstr.
  Zastanawiam sie w tym momencie czy hindusi również patrza na nas z taka pogardą za zabijanie – u nich uwazanych za swiete.- krów. ..

 2. Eh. … wszystko po to aby tylko ich pogrążyć…
  Polacy tez strzelają do ptaków, legalnie i nie legalnie, polują na dziczyzne …
  To nikogo nie interesuje….
  o tym nikt nie mówi….

 3. Wszystkich pochodzenia arabskiego i muzułmanów wpierdolic z UE polski rząd pod żadnym względem nie powinien przyjmować uchodźców (muzułmanów )

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Rozprawmy sie z Polakami
Poprzedni artykuł

Muzułmanie walczą z Polakami w sennym amerykańskim miasteczku

niemcu nie kupuj u Żydow
Następny artykuł

Unia Europejska od dzisiaj znakuje produkty żydowskie