Sklep z bronią na Florydzie oferuje 25 dolarów rabatu na hasło ‚Muslim’

w Ludzie

sklep z bronią na Florydzie

Aby uhonorować Amerykanów którzy zginęli w World Trade Center w rocznicę wydarzeń 11. września, amerykański sklep „Florida Gun Supply” zaoferował swoim klientom rabat 25 dolarów na hasło ‚Muslim’ na dowolną broń, a nawet darmowe piwo i mycie samochodu, jeśli zrobiłeś zakupy w ten piątek.

Właściciel sklepu – Andy, na oficjalnym kanale Youtube sklepu, pozując z obowiązkowym rekwizytem każdego amerykańskiego sklepu z bronią – flagą Konfederacji, wyjaśnia, dlaczego jest to strefa wolna od muzułmanów.

Tweet sklepu z bronią

Tweet z informacją o rabacie. Kod działa również w sklepie internetowym. Sprzedaż broni w sklepach internetowych w Ameryce jest dozwolona w niektórych Stanach, w tym na Florydzie.

„Jestem wierny swoim wartościom. I wierzę, że Islam jest przesiąknięty złem”, powiedział Andy Hallinan telewizji NBC.

„Nie wierzę, że każdy muzułmanin jest zły,” wyjaśnia Hallinan. „Ale wierzę, że polityczna poprawność USA prowadzi do zabójstw. I dlatego mamy takie promocje, żeby walczyć z tym rodzajem politycznej poprawności.”

Hallinan zyskał popularność kilka miesięcy temu, gdy zadeklarował, że jego sklep to „strefa wolna od muzułmanów”, po masakrze w Chattanooga w Tenessee, w której samobójca – islamista zastrzelił 6 amerykańskich żołnierzy w bazie wojskowej. Został on zidentyfikowany jako Mohamed Abdulaziz, wychowany w amerykańskiej rodzinie konserwatywnych muzułmanów.

Adres strony internetowej sklepu: floridagunsupply.com

Ceny broni w Ameryce należą do najniższych na świecie, ze względu na liberalne prawo do jej posiadania oraz bardzo rozbudowany rynek broni dla indywidualnych konsumentów, nie będących służbami policyjnymi ani wojskiem. A oto kilka broni jakie można kupić w tym sklepie:

m4 karabinek

Karabinek M4: W latach 90. główny karabinek szturmowy armii amerykańskiej, następca popularnego M16, obecnie na wyposażeniu wielu armii świata, w różnych wariantach, głównie państw NATO. W Polsce był używany przez GROM. Jako ciekawostkę można podać, że cywilna wersja tego karabinu zgodnie z prawem amerykańskim nie może posiadać trybu automatycznego, który został w nim usunięty. Można z niego strzelać tylko pojedynczo lub seriami 3-strzałowymi, co reguluje się przełącznikiem obok spustu. Cena: 755 dolarów (ok. 2900 złotych)

mossberg-500

Mossberg 500: Popularny shotgun antyterrorystów, przeładowywany pompką pod lufą. Na pewno widzieliście go w wielu filmach akcji. Obecnie już trochę przestarzały i wyszło wiele Mossbergów z kolejnych serii które go zastąpiły, jednak dziś jest tani i niezawodny, bo prosty w konstrukcji, dlatego jest bardzo popularny wśród amatorów strzelania z grubej rury. 12gauge to największy kaliber standardowych strzelb według rozmiarów amerykańskich, dlatego można z niego powalić wielbłąda albo rozwalić grube drzwi. Cena: 354 dolary (1350 złotych).

ruger

Ruger LC380: Coś dla kobiet! Ruger produkowany dla policji na całym świecie, w wariancie kolorystycznym lila-róż. Zmieści się do torebki (tylko 15 cm) i odstraszy napastnika, który w rezultacie niezrozumienia zachodnich obyczajów będzie chciał kulturowo wzbogacić kobietę. Wadą tej broni jest bardzo krótka lufa która ogranicza celność najwyżej do 20 metrów, ale do samoobrony jest idealna. Cena: 422 USD – 1600 złotych.

Wszystkie bronie wysyłane są z bezpłatną dostawą kurierem UPS, Fedex albo USPS (Pocztą Amerykańską). Zgodnie z amerykańskimi regulacjami broń kupioną w sklepach internetowych wysyła się normalnie pocztą, tak jak buty albo książki.

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie będzie opublikowany.

*