Sklep z bronią na Florydzie oferuje 25 dolarów rabatu na hasło 'Muslim’

sklep z bronią na Florydzie

Aby uhonorować Amerykanów którzy zginęli w World Trade Center w rocznicę wydarzeń 11. września, amerykański sklep „Florida Gun Supply” zaoferował swoim klientom rabat 25 dolarów na hasło 'Muslim’ na dowolną broń, a nawet darmowe piwo i mycie samochodu, jeśli zrobiłeś zakupy w ten piątek.

Właściciel sklepu – Andy, na oficjalnym kanale Youtube sklepu, pozując z obowiązkowym rekwizytem każdego amerykańskiego sklepu z bronią – flagą Konfederacji, wyjaśnia, dlaczego jest to strefa wolna od muzułmanów.

Tweet sklepu z bronią

Tweet z informacją o rabacie. Kod działa również w sklepie internetowym. Sprzedaż broni w sklepach internetowych w Ameryce jest dozwolona w niektórych Stanach, w tym na Florydzie.

„Jestem wierny swoim wartościom. I wierzę, że Islam jest przesiąknięty złem”, powiedział Andy Hallinan telewizji NBC.

„Nie wierzę, że każdy muzułmanin jest zły,” wyjaśnia Hallinan. „Ale wierzę, że polityczna poprawność USA prowadzi do zabójstw. I dlatego mamy takie promocje, żeby walczyć z tym rodzajem politycznej poprawności.”

Hallinan zyskał popularność kilka miesięcy temu, gdy zadeklarował, że jego sklep to „strefa wolna od muzułmanów”, po masakrze w Chattanooga w Tenessee, w której samobójca – islamista zastrzelił 6 amerykańskich żołnierzy w bazie wojskowej. Został on zidentyfikowany jako Mohamed Abdulaziz, wychowany w amerykańskiej rodzinie konserwatywnych muzułmanów.

Adres strony internetowej sklepu: floridagunsupply.com

Ceny broni w Ameryce należą do najniższych na świecie, ze względu na liberalne prawo do jej posiadania oraz bardzo rozbudowany rynek broni dla indywidualnych konsumentów, nie będących służbami policyjnymi ani wojskiem. A oto kilka broni jakie można kupić w tym sklepie:

m4 karabinek

Karabinek M4: W latach 90. główny karabinek szturmowy armii amerykańskiej, następca popularnego M16, obecnie na wyposażeniu wielu armii świata, w różnych wariantach, głównie państw NATO. W Polsce był używany przez GROM. Jako ciekawostkę można podać, że cywilna wersja tego karabinu zgodnie z prawem amerykańskim nie może posiadać trybu automatycznego, który został w nim usunięty. Można z niego strzelać tylko pojedynczo lub seriami 3-strzałowymi, co reguluje się przełącznikiem obok spustu. Cena: 755 dolarów (ok. 2900 złotych)

mossberg-500

Mossberg 500: Popularny shotgun antyterrorystów, przeładowywany pompką pod lufą. Na pewno widzieliście go w wielu filmach akcji. Obecnie już trochę przestarzały i wyszło wiele Mossbergów z kolejnych serii które go zastąpiły, jednak dziś jest tani i niezawodny, bo prosty w konstrukcji, dlatego jest bardzo popularny wśród amatorów strzelania z grubej rury. 12gauge to największy kaliber standardowych strzelb według rozmiarów amerykańskich, dlatego można z niego powalić wielbłąda albo rozwalić grube drzwi. Cena: 354 dolary (1350 złotych).

ruger

Ruger LC380: Coś dla kobiet! Ruger produkowany dla policji na całym świecie, w wariancie kolorystycznym lila-róż. Zmieści się do torebki (tylko 15 cm) i odstraszy napastnika, który w rezultacie niezrozumienia zachodnich obyczajów będzie chciał kulturowo wzbogacić kobietę. Wadą tej broni jest bardzo krótka lufa która ogranicza celność najwyżej do 20 metrów, ale do samoobrony jest idealna. Cena: 422 USD – 1600 złotych.

Wszystkie bronie wysyłane są z bezpłatną dostawą kurierem UPS, Fedex albo USPS (Pocztą Amerykańską). Zgodnie z amerykańskimi regulacjami broń kupioną w sklepach internetowych wysyła się normalnie pocztą, tak jak buty albo książki.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

infografika dla imigrantów
Poprzedni artykuł

Duńczycy przygotowali dla islamistów infografikę ułatwiającą zasiedlenie im Europy

Gumowe łodzie Francoise Olcay
Następny artykuł

Francuski konsul honorowy w Turcji został zawieszony po tym, jak się okazało że sprzedaje gumowe łódki imigrantom