Rosyjska posłanka wysadziła się granatem podczas uprawiania seksu w samochodzie

oksana bobrowska

Oksana Bobrowska – zdjęcie z jej Instagrama

Oksana Bobrowska, piękna 30-letnia posłanka z ramienia partii Putina, zginęła razem z mężem w Toyocie RAV-4. Para uprawiała seks w samochodzie późnym wieczorem przed biurem poselskim w Nowosybirsku, gdy jej mąż w napadzie szału uruchomił ładunek wybuchowy. Zgodnie z informacjami policji, mąż już wcześniej oskarżał ją o zdradę z bogatym kochankiem.

oksana

Inne zdjęcie z Instagrama

Nikita Bobrowski, mąż Rosjanki „trzymał granat albo ładunek trotylu”, mówi policja. Świadkowie którzy się zbiegli mówili, że para leżała na tylnym siedzeniu samochodu. Wszystkie szyby poza przednią wyleciały. Gdy policja wyciągnęła ciała z samochodu, zarówno posłanka jak i jej mąż „byli nadzy poniżej pasa”. Bobrowska była posłanką z Nowosybirska na Syberii. Burmistrz Anatolij Łokot powiedział, że jej śmierć była związana z problemami rodzinnymi i potwierdził, że „to nie akt terroryzmu”, jak na początku myślano.

zdjecie

Policja prowadzi dochodzenie, na zdjęciu samochód w którym doszło do eksplozji

Świadek Eugenia Romanowa, która mieszka naprzeciwko powiedziała: „Wyjrzałam przez okno i zobaczyłam całą tą rzeź. To było straszne – nie mieli głów, szkło na ulicy pokryte krwią.” Inny świadek dodaje, że twarz kobiety nie była do rozpoznania po wybuchu.

Jej mąż był byłym członkiem służb specjalnych w rosyjskiej armii. Ale sam dużo przebywał w pracy i to miało spowodować ten konflikt między małżonkami.

biuro poselskie

Biuro poselskie

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

uchodźcy ciężarówka
Poprzedni artykuł

Kierowcy ciężarówki z Węgier puszczają nerwy

Następny artykuł

To uczucie gdy jesteś z...