Pierwsza Niemka wygnana z domu

wygnanie

Reportaż niemieckiej telewizji o 51-letniej sprzątaczce i jej córce z miasteczka Nieheim, które zostają wypędzone z mieszkania na rzecz imigrantów.

To się naprawdę dzieje. Burmistrz westfalskiego miasteczka Nieheim (6483 mieszkańców) wypędził Niemki z mieszkania socjalnego w którym mieszkały 16 lat. Kobiety nie wiedzą gdzie będą miały się podziać, a w ich obronie staje organizacja broniąca praw lokatorów, która uważa, że jest to bezprawne i że nastawia „jednego uchodźcę przeciw drugiemu”. Jako powód wypędzenia w piśmie podano, że „miasto wyczerpało inne możliwości zakwaterowania”. Oczywiście, w związku z olbrzymią falą imigrantów, można domyślać się, że będzie to prowadziło do kolejnych eksmisji, co wywoła w Niemczech rozruchy i zdestabilizuje państwo na stałe – bo imigrantów nie da się już odesłać z powrotem. Niemcy sami sobie zgotowali ten los, stoją dopiero na początku drogi do zamieszek, a ich rezultatem będzie ogólnonarodowa i europejska nienawiść do Arabów, która katapultuje do władzy bardzo ekstremalnych ludzi, o poglądach otwarcie neo-nazistowskich, na czym stracą wszyscy. Gospodarcze i kulturowe straty Europy będą już nie do odzyskania. Taki właśnie będzie rezultat polityki Angeli Merkel.

Materiał z niemieckiej telewizji można obejrzeć tutaj:

7 Comments

    • Dobry pomysł – partia która zrobiłaby to teraz, zyskałaby dużą sławę w Polsce, a nawet w Europie i wiele punktów przed niedzielnymi wyborami, gdyby dobrze rozegrano media tą sprawą.

  1. Zaproponowanie przyjęcia tych emerytów byłoby bardzo dobrym pomysłem.
    Primo – pokazalibyśmy niemieckim wyborcom, jacy dobrzy jesteśmy.
    Duo – te osoby wydawałyby swoją emeryturę w Polsce.
    Tertio – na pewno lepiej dopasują się do życia w Polsce niż przyjezdni z Bliskiego Wschodu – w końcu niektórzy z nich mieszkali już kiedyś w Polsce (lub ich rodzice).

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Dziewczynka śpi na grzbiecie renifera
Poprzedni artykuł

Ostatni nomadzi świata – Tsaatan z Mongolii

szwecja rasizm
Następny artykuł

Szwecja - najbardziej antysemicki kraj Europy