Na uchodźców czeka katastrofa humanitarna

Imigranci czują już zbliżającą się ostrą zimę. ONZ ostrzega przed katastrofą humanitarną i falą zgonów, bo nie ma i nie będzie dla nich mieszkań, a w obozach są tylko namioty. Tak Europa wymorduje uchodźców.

Tegoroczna zima będzie mroźna – takie są długoterminowe prognozy. Już teraz w Polsce temperatura spada poniżej zera, co oczywiście nie jest zaskoczeniem, bo w końcu jest listopad. Parafrazując polskie powiedzenie, można powiedzieć, że zima znów zaskoczyła Angelę Merkel.

Zimno jest już nawet w Grecji, co pokazuje tweet charytatywnej organizacji Oxfam, która rozdaje „zimowe pakiety”, bo sami imigranci przybywają bez ciepłych ubrań. A im dalej na północ, tym gorzej:

Tymczasem Rada ds. Uchodźców ONZ ostrzega przed pogarszającą się sytuacją imigrantów, którzy w mrozie oczekują na przyjęcie w zaimprowizowanych obozowiskach, składających się w większości z namiotów, rzadziej sal gimnastycznych przy szkołach, czy starych koszarów albo nawet więzień. Tymczasem każdego dnia przybywa nawet 20 tysięcy nowych imigrantów, dla których poza namiotami nie ma żadnych nowych miejsc. Przez bezmyślne zachęcanie Niemców do imigracji, którzy jednocześnie nie mają możliwości zakwaterowania imigrantów w domach (chyba że wyrzucą więcej Niemców) wkrótce wybuchnie katastrofa humanitarna i pojawią się pierwsze zgony z wychłodzenia. Krew tych ludzi będzie wówczas na rękach entuzjastów imigracji i głównego architekta tego bałaganu – kanclerza Niemiec. Wraz z nadejściem mroźnej zimy sytuacja będzie się pogarszała, a nieprzyzwyczajeni do mrozu Arabowie będą masowo chorowali. Już teraz gruźlica jest obecna w wielu obozach i rezultatem może być wybuch jej epidemii, która może przejść także na zachodnie społeczeństwa.

Taka sama sytuacja jest w Szwecji, Danii i Finlandii. Finowie już zapowiedzieli, że nie mają mieszkań i będą składować imigrantów w blaszanych kontenerach, przystosowanych do mieszkania.

Oświadczenie wydane przez ONZ mówi wprost:

„To się staje coraz bardziej nie do obrony… Nie gdy weźmiemy pod uwagę spadającą temperaturę i potrzeby chorych i dzieci.”

Nie pozwólmy, aby Niemcy zabijali imigrantów! Sprzeciwmy się imigracji!

I na koniec kilka pięknych zimowych europejskich krajobrazów:

Katedra w Helsinkach

Katedra w Helsinkach

Zamek Neuschwanstein w Bawarii

Zamek Neuschwanstein w Bawarii

Kopenhaga

Kopenhaga

Żubr w Polsce

Żubr w Polsce

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

azyl
Poprzedni artykuł

Fałszywe paszporty do kupienia w profilu przemytników na Facebooku

Amazon hajluje
Następny artykuł

Amazon obkleił metro nazistowskimi symbolami i wk...wił mieszkańców