Na Aliexpress można kupić… błonę dziewiczą do oszukania męża

w Biznes/Ludzie

sztuczna błona dziewicza Aliexpress

Przeglądając niezawodny Aliexpress można natrafić na taki oto gadżet: sztuczna błona dziewicza. Tak jest – wystarczy umieścić ją w odpowiednim miejscu aby uzyskać efekt ponownego dziewictwa. Jest prosta w użyciu, niedroga i niezawodna – a kupują ją nawet P0lki. Same korzyści – o ile tylko nie szkoda wam biednych mężów i chłopaków.

W opakowaniu znajdziecie nawet dwie sztuki – przydatne gdy trzeba użyć tego triku jeszcze raz na innym biednym chłopaku

Instrukcja

Uprzejmy Chińczyk zamieścił nawet niezwykle dokładną instrukcję obsługi tego urządzenia, jak zwykle łamanym, majfrendowym angielskim. Oto co należy zrobić, aby chłopak myślał, że jesteś nienaruszona:

„Zestaw do naprawy dziewictwa” to rodzaj sztucznej membrany która ma symulować prawdziwą błonę dziewiczą.  Ponieważ błona może pęknąć na skutek aktywności fizycznej, albo nawet użycia tamponu (jasne), wiele kobiet chciałoby przywrócić swoje dziewictwo. Sztuczna błona zapewnia szybki i prosty sposób dzięki któremu ponownie staniesz się dziewicą!”

„Jak to działa”

„Włóż ostrożnie Sztuczną Błonę do pochwy. Stwardnieje w ciągu kilku minut. Kiedy twój kochanek dokona penetracji, będzie ona wydzielać płyn wyglądający jak krew, ale wydzieliny nie będzie zbyt wiele, akurat tyle ile potrzeba. Dodaj kilka jęków i westchnień i (błona) będzie nie do wykrycia! A oto szczegółowa instrukcja:

Krok 1: Zdejmij opakowanie, zgnieć i włóż do pochwy na około 5 cm, mniej więcej do drugiego stawu w środkowym palcu.

Krok 2: Trzymaj ją w środku przez 20 minut, ale nie więcej niż 60 minut, a następnie uprawiaj seks. Możesz też kupić bieliznę Aliexpress.

Krok 3: Uprawiaj seks, udawaj że jesteś nieśmiała, unikaj gry wstępnej. Nie pozwól mu włożyć palców do pochwy i rób to przy zgaszonym świetle.

Krok 4: Umyj waginę w ciągu 24 godzin.

Mój sklep ma produkty do zaciskania pochwy, użyj ich aby uzyskać lepszy efekt (?).”

Kto to kupuje i po co?

To sprytne urządzenie sprzedało się w setkach egzemplarzy i jest dostępne za $28 – około 100 złotych, a w paczce znajdują się dwie sztuki. Moglibyście pomyśleć, że sprzedaje się to głównie w krajach islamskich, w których kobieta może zostać wybatożona za to, że nie zachowała czystości do ślubu. Tymczasem jest zupełnie inaczej. Ten sztuczny hymen sprzedaje się najlepiej w krajach Europy Wschodniej, w tym również w Polsce. Bodaj najbardziej entuzjastyczny komentarz pochodzi od P0lki, chwalącej się swoim sprytem:

Bardzo szybka dostawa. Użyłam na moim chłopaku i on definitywnie uwierzył, że był moim pierwszym.

Wygląda więc na to, że wartość małżeńskiej czystości jest uniwersalna, a sądząc po kupujących z całego świata – od Japonii po Kanadę i USA, to zapotrzebowanie jest duże, na każdej szerokości geograficznej, choć w istocie większość zakupów wydaje się pochodzić z krajów byłego ZSRR i z Europy Środkowej. Co z oczu, to z serca? To już pozostaje do rozwiązania w ramach waszego indywidualnego sumienia, ale jedno jest pewne: gdy następnym razem dziewczyna szepnie ci do ucha „To mój pierwszy raz, bądź delikatny”, sprawdź najpierw jej historię transakcji w Aliexpress.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój e-mail nie będzie opublikowany.

*