Imigranci to brudasy, nie chcą sprzątać „To praca dla kobiet”

Wolontariusze którzy pomagają uchodźcom w Belgii, skarżą się na syf jaki zrobili imigranci w krótkim czasie w domach i pokazują zdjęcia.

Imigranci, osadzeni w małym belgijskim miasteczku Herk De-Stad (populacja 11 tysięcy), nie chcą sprzątać. Wolontariusze poskarżyli się lokalnej gazecie. „Robimy za nich wszystko” – mówią. „Chcemy się z nimi solidaryzować. Ale oni nie sprzątają i nie wyrzucają świeci. To praca dla kobiet w ich kulturze” – mówi Karolien Grosement. „Żeby ich zmotywować, wypłacamy ich zasiłki 60 Euro tygodniowo (1000 złotych miesięcznie) w częściach. Nie możemy zgodnie z prawem obniżyć im zasiłków”. Miasto wynajmuje dla imigrantów od prywatnych właścicieli ośmiopokojowy dom z dwoma kuchniami, dwoma salonami i trzema prysznicami.

brudny zlew

Brudny zlew po imigrantach

„Przez ostatni rok mieszkał tu tylko jeden Rosjanin. Ale teraz przybyło siedmiu mężczyzn: 4 Syryjczyków, 1 Irańczyk, 1 Erytreańczyk i 1 Palestyńczyk. Mieszkają dopiero od dwóch miesięcy, ale jest tragicznie. Pracownicy opieki społecznej pokazywali im wiele razy, ale oni odmawiają sprzątania. Wszystko jest takie brudne i niehigieniczne. Jakiś czas temu spadła z sufitu lampa z niewiadomego powodu. Szkło kopnęli butem na bok i tak dalej to leżało. Niewyobrażalne”.

kuchnia

Szafki w kuchni

Czy w Polsce imigranci też zostawią po sobie syf i smród? To oczywiste – w końcu zgodnie z ubogą kulturą arabską, sprzątanie to praca dla kobiet, a wśród przybywających 80% to mężczyźni. Można sobie wyobrazić, że po kilku miesiącach domy imigrantów przekształcą się w rozpadające się meliny.

16 Comments

 1. skoro czują się w chlewie jak w domu to po co to zmieniać? Niech tylko zamelduje je do swoich mieszkań lewactwo, które chce ich do Polski sprowadzać

 2. „Żeby ich zmotywować, wypłacamy ich zasiłki 60 Euro tygodniowo”

  Hah 🙂 Większej bzdury z ust urzędnika już z kilka dni nie słyszałem. Świetna motywacja 🙂

 3. potwierdzam, wynajmowałem pokój w mieszkaniu Palestyńczykowi – przez 2 miesiące zrobił nie tylko chlew ale i dokonał zniszczeń… więcej brudu i szkód niż poprzedni kolator z USA przez pól roku.. a na koniec jeszcze ukradł kołdrę.

 4. Ja aż się boję Tych ludzi , przecież w całym świecie wszyscy wiedzą że to Brudasy i nieroby,Pytam więc czemu ich się przyjmuje do nas do krajów gdzie nie szanują oni naszej kultury a wręcz narzucają nam swoją, Jesteśmy w swoim kraju i to oni powinni się dostosować, nasi ludzie szukają mieszkań , mieszkają w klitkach 40 metrowych nie raz w pięć sześć osób i zyją, im sie daje duże mieszkania nie jednokrotnie nowe, co z tych mieszkań zostanie, ciekawe co oni by zrobili z nami jak my byśmy tam pojechali do nich i tam zaczęli byśmy mieć swoje żądania za pewne znaleźli by nas z odcięta głową, albo skopanego gdzieś w rowie, tam nie mieli byśmy prawa się odezwać, a Oni Tu żądają masę kasy budowy meczetów itd,, szok, kto może zbudować tam w ich kraju kościół katolicki????? Opamiętajmy się w końcu wpuściliśmy Konia Trojańskiego do naszego kraju i do całej UNII !!! oni nas zaleją ,,, i będzie tu w końcu kraj Islamski czy tego chcemy????

 5. Mieszkam w uk i tego pałatajstwa jest tutaj po sufit.To sa tacy syfiarze,ze brak slow.Ulice i obok ich Domow hmmm chlewów mozna śmiało napisac jest taki syf brud,ze przechodząc tamtędy niestety musze przejść tamtędy zeby zaprowadzić dziecko do szkoły.Moj czteroletni synek sam do mnie mowi '”Mamusiu dlaczego tutaj jest tak brudno,,?jak bylismy na wakacjach u babci w Polsce tam czysto jest.Nasza Piekna czysta i zadbana Polska niedługo bedzie takim samym brudem.Nasze piekne Polskie miasta sa tak czyste i Sliczne do czasu.Niestety

 6. Przez trzy miesiące mój siostrzeniec, student 5. roku medycyny, wyhodował w kabinie prysznicowej grzyba, że pomógł dopiero kompletny remont łazienki. I nie była to hodowla w ramach ćwiczeń laboratoryjnych. Pokój zapuścił podobnie, za to w każdą niedzielę chodził na mszę. Niechlujstwo i lenistwo to sprawa ponadkulturowa, w Polsce też tego nie brakuje, żeby sie o tym przekonać, wystarczy przejechać się środkami komunikacji publicznej.

  • sorki ale chyba poskąpiłeś na materiałach.
   w łazience jest mokro z natury bo to łazienka.
   trzeba używać specjalnej fugi i zaizolować.
   a moze oczekiwales ze nie bedzie sie kapał?
   powinienes sie zapisać do klubu „Janusze wynajmu”

 7. To jest wojsko podczas inwazji. Żadne wojsko nie dba o tymczasowe pozycję. Własne koszary to co innego. Wtedy działa się wg innego modelu.
  Poza tym ich kultura ma nazwijmy to inne wzorce. Czas się zbroic.

 8. Tak u nas dostaną 1300 zł na osobę +mieszkanie , wyżywienie i transport publiczny za darmo . Nie martwcie się nie długo będa wyglądać tak nasze miasta a my będziemy zastraszeni uciekać z kraju ! Masakra , niech ktoś się weźmie za to i pomyśli o mieszkańcach naszego kraju , bo w końcu my będziemy emigrowac jak najdalej od tej chołoty

 9. Kurwa frajerzy, dopiero teraz poznacie co to jest muzułmanizm. Te świnie nie sprzątają, ani się nie mają, bo oni są takiego zdania, że woda niszczy skórę

 10. Pamiętacie taki program-gdzieś w Polsce naszym „czystym” Polakom dano nowe mieszkania komunalne? Po pół roku nadawały się do rozbiórki. Takiego syfu i demolki w życiu nie widziałam.Nie dość, że niewyobrażalny brud to jeszcze totalna dewastacja. Tak to jest, jak się komuś coś daje za darmo. Gdyby ludziom-obojętnie muzułmanom czy nie-przyszło na te mieszkania ciężko zapracować, na pewno by o to dbali. Dajce ludziom wędkę, nie rybę.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

kodeks Probus
Poprzedni artykuł

Palästinalied - propagandowa pieśń średniowiecznych krucjat

pigman
Następny artykuł

Pigman – komiksowy pogromca dżihadystów