Duńczycy przygotowali dla islamistów infografikę ułatwiającą zasiedlenie im Europy

Pod tagiem #Danesdocare („Duńczykom zależy”) w Internecie zbierają się działacze organizacji lewicowych i sympatycy islamistów, którzy gorąco witają imigrantów socjalnych, przybywających do Skandynawii w poszukiwaniu wysokich zasiłków. Ostatnio imigranci są jednak bardzo oburzeni, ponieważ Dania ugięta pod ciężarem wydatków socjalnych zmniejszyła 1. września o połowę zasiłki dla imigrantów przebywających w kraju krócej niż 7 lat, z 4800 złotych do około 2400 złotych miesięcznie, w przeliczeniu na naszą walutę. Oczywiście dotyczy to tylko samotnych mężczyzn, których do Europy przybywa większość – rodziny z dziećmi dostają znacznie więcej pieniędzy na osobę. Z tego powodu, lewicowi działacze postanowili im pomóc, przestrzegając aby nie przypływali do tego kraju, bo „zatrzyma ich policja i nie będą już mogli wyjechać do Szwecji”, gdzie w domyśle, dostaną dużo wyższe zasiłki. A oto infografika, wraz z komentarzem zamieszczonym na Twitterze:

infografika dla imigrantów

Znajdują się na niej „bezpieczne” trasy promów do Szwecji, na których nie zatrzyma ich zła duńska policja. Nie należy wypływać z Hamburga, a wyłącznie z Rostocku, Kilonii albo Sassnitz. Są tam również informacje w języku arabskim.

Lewicowi, pro-imigranccy działacze są dobrze zorganizowani i opłacani z pieniędzy duńskiego podatnika, jadąc nawet na Węgry, drukują z tych środków również bannery, publikacje i kupują dobra rozdawane imigrantom. Na słynnym już dworcu Keleti rozwiesili również te grafiki:

Infografika w Keleti

Młodzi działacze witają emigrantów, prezentując inny popularny tag #WelcomeToDenmark (jeszcze inny to #RefugeesWelcome) Zastanawia mnie tylko dlaczego prawie nie ma mężczyzn na tym zdjęciu? Sądzę, że kobiety są po prostu bardziej naiwne i nie rozumieją intencji imigrantów.

Słodki rysunek duńskiej nastolatki z Twittera:

slodki rysunek

Zastanawiając się nad tym, stworzenie takiej infografiki dla Polski jest jednak wspaniałym pomysłem! Wystarczy porównać poziom życia i wysokość zasiłków dla imigrantów w Polsce (których nie ma, bo nie ma nawet ustaw który by regulowały falę imigracji– zasiłki obejmują jedynie osoby z przyznanym statusem uchodźcy lub są to zasiłki na zasadach ogólnych) żeby nikt tu nie przyjechał. Po co przyjeżdżać do kraju, w którym zarabia się nawet kilka razy mniej, niż wynosi zasiłek w Szwecji?

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Pierre vogel nawołuj do terroryzmu
Poprzedni artykuł

Niemiecki imam, były bokser, już nawołuje do rekrutowania dżihadystów wśród imigrantów

sklep z bronią na Florydzie
Następny artykuł

Sklep z bronią na Florydzie oferuje 25 dolarów rabatu na hasło 'Muslim'