Znani antyszczepionkowcy z Kanady zabili niemowlaka

zadowoleni rodzice dziecka

Zadowoleni rodzice dziecka – David i Collet Stephan

Leczyli go na zapalenie opon mózgowych octem, chrzanem i papryczką chili. 19-miesięczny chłopczyk został na sam koniec przewieziony do szpitala, ale już było za późno. Rodzice są znani z w Kanadzie z przekrętów leków „medycyny naturalnej” i grozi im teraz 5 lat więzienia.

David i Collet Stephan usiłowali wyleczyć zapalenie opon mózgowych między innymi ekstraktem z liści oliwy, białkiem w proszku (takim do pakowania na masę), syropem klonowym (w końcu Kanada!) i sokiem z malin. Kiedy cierpiał przez kolejne dwa tygodnie, zmienili mu dietę na ocet, chrzan, papryczki chili, cebulę, czosnek i imbir.

W końcu chłopczyk przestał oddychać i wtedy nieufni osiąnięciom współczesnej medycyny rodzice wezwali pogotowie, które zabrało go helikopterem do szpitala. Było oczywiście już za późno i po pięciu dniach sztucznego podtrzymywania przy życiu umarł.

Oczywiście, rodzice twierdzą, że są niesprawiedliwie oceniani i nawet nie kryją się z tym, jak bardzo zostali skrzywdzeni. Ojciec w poście na Facebooku zatytułowanym dramatycznie: „Czy kiedykolwiek będziemy wolni?”, apeluje o wpłaty w dolarach na jego konto.

Jednocześnie byli już oskarżani o przekręty „homeopatyczne” i produkowali różne dziwne suplementy, które miały magicznie leczyć ze wszystkich chorób, między innymi autyzm, depresję i ADHD.

Niech zgniją w więzieniu.

Źródło: CBC News

7 Comments

  1. zwykla sciema ten pseudo artykul.jak zwykle aby dowalic tym co wiedza ze szczepionki szkodza.ze jak dzieci umieraja na skutek szczepien nie pisza nic o tym .widac kto oplaca te marne wypociny

    • Bardzo ciekawa teza. Powikłania po szczepionkach zdarzają się, oczywiście, ale ich ryzyko jest nieporównywalne do ryzyka związanego z możliwością zachorowania na chorobę, przed która się szczepimy. Głupota ludzka nie zna granic. Jesteśmy zdominowani przez niedokształconych ludzi i to pewnie doprowadzi do końca cywilizacji.

    • Jak chcesz coś napisać to najpierw naucz się pisać. Jak chcesz filozofować to najpierw zacznij myśleć. Podaj źródło do twojej tezy, że dzieci umierają od szczepień. Nikt jeszcze nie umarł od szczepień ty parodio człowieka, za to szczepienia uratowały miliony istnień, jak nie całą cywilizacje. Przez takich debili jak ty wracają choroby, których przypadków nie udokumentowano od kilkudziesięciu lat, nie mówiąc już o biednych dzieciach, które giną z powodu fantazji i teorii spisokowych swoich chorych na umyśle rodziców. Takim ludziom jak wy powinno się odbierać prawa rodzicielskie albo odpowiednio karać. Idź do piekła.

    • „Twarze myślą nieskalane” to nic. To przysłowiowy „ch*j”. Ja myślę wciąż o cierpieniach niespełna 2-letniego dziecka. Sam mam dzieci – synów 5-letniego i 2-letniego. Bardzo ich kocham. Niestety są chorzy. Drani, domorosłych lekarzy, czerpiących swą pseudomedyczną wiedzę z internetu, leczących niespełna dwulatka papryczkami chili, zajebałbym tępym nożem, uprzednio aplikując im w odbyt tygodniowy zapas papryczek chili. Oby zdechli w takich męczarniach jakie musiało doświadczyć ich dziecko.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

urząd imigracji
Poprzedni artykuł

Szwedzki Urząd Imigracji potrzebuje 121000000000 złotych na najbliższe 4 lata

Słynne już selfie imigrantów z iPadem
Następny artykuł

Imigranci zrujnują gospodarkę Europy – i to już niedługo