Angielscy rasiści podpalili rumuńską piekarnię w Norwich

rumunska piekarnia rasisci

Angielscy rasiści podpalili dziś o 3.00 rano rumuńską piekarnię w Norwich. To już kolejne poważne przestępstwo nienawiści angielskich rasistów, wymierzone w spokojnych ludzi z Europy Środkowej.

przestepstwo

Ogrodzone przez policję miejsce przestępstwa

Trwa dochodzenie w sprawie podpalenia na rumuński sklep z „Wiejską żywnością wschodnioeuropejską”. Policja została wezwana na Magdalen Street dziś o 3.00 rano.

Strażacy użyli rozwijanych węży strażackich do ugaszenia „Wiejskiego sklepu” i kamer termalnych żeby wyszukać innych miejsc zagrożeń. Odjechali o 4.00 rano i obszar został ogrodzony.

pieczywo spalone

Pieczywo spalone w ataku

Okna zostały wybite, a spalona żywność rozłożona na chodniku. Nikt nie ucierpiał w ataku. Tradycyjnie, angielska policja nikogo nie złapała, ale prowadzi teraz śledztwo. Liczba przestępstw nienawiści, popełnianych wobec Polaków, Rumunów, Litwinów i Węgrów wzrosła po referendum w sprawie Brexitu w Anglii o ponad 300% i policja nie potrafi poradzić sobie z przestępcami. 3 tygodnie temu, na ulicy w Birstall została zastrzelona lewicowa angielska parlamentarzystka Jo Cox. Zabójstwa dokonał dokonał 52-letni rasista, wykrzykujący „Britain First!”. Poza tym przypadkiem, do tej pory nikt nie został złapany. Wielka Brytania staje się bardzo niebezpiecznym krajem, w którym władze przestają panować nad chaosem na ulicach, a codzienne obelgi kierowane do Polaków albo Litwinów którzy mówią w swoim języku są już na porządku dziennym.

Źródło: ITV

1 Comment

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

palikot-marihuana
Poprzedni artykuł

Palenie marihuany w ciąży uszkadza płód

somalijski gang
Następny artykuł

Somalijski gang muzułmanów gwałcił nastolatki w Anglii